Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyesix

    senior tag

    segítsetek, jelenleg egy 55" os LG tv-t használok, ami az IPS miatt - a főként esti filmnézésnél - elég zavaró szürke színű feketéket produkál. Elhatároztam,hogy lecserélem valami olyanra, ami feketébb.
    (tudom, hogy oldalról szürkül a VA, és nem viszi a DTS magyar hangot, meg az AVI-t, és a távja is szarabb a samunak mint az LG nek volt a magic remote, de ezeken azt gondolom túlteszem magam.)

    Normális (magyar garis) boltokban 65" os (flat) kivitelben: Q6FN 400, Q7FN, 520, Q8FN 540, a Q9FN-t nem írom, mert 750k annyit biztosan nem adnék tv-re.
    Megnéztem az rtings- es lentebb linketl összehasonlító videót is, és az egyéni tesztjeiket. Natív kontrasztban a sorrend: 6200-5600-5500, local dimminggel: 6700-5600-7900
    Q6FN vs Q7FN és Q8FN vs Q9 FN.

    Nagyon tanácstalan vagyok, az LG nél rossz tapasztalaitam vannak a local dimminggel , többet ártott, mint használt. Az első kettő edge, a Q8 már full array...
    Mit javasoltok? :F tudom, akár adnék is érte 540 ezret, ha tutira megéri, de bizonytalan vagyok. És egy ugyanekkorra LG oled 650-től van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák