Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HookR

    addikt

    válasz Smithy23 #119629 üzenetére

    A #119076-ban írtam rövid élménybeszámolót az első benyomásokról.
    Azt rögtön az elején érdemes leszögezni, hogy ez nem felső kategóriás modell, így nem is nyújt mindenben kiemelkedőt. Bár nincs összehasonlítási alapom a 7xxx/8xxx-es modellekkel, azt meg tudom erősíteni, hogy a mozgásmegjelenítésen még lehetne javítani. Gondolom ez nagyrészt a 60hz-es frissítésnek köszönhető. Nyilván 120(/240)Hz esetén nem kell annyit bűvészkedni ~24fps-es tartalommal a folyamatosabb mozgásmegjelenítés érdekében.
    Ha erre háklis vagy, akkor jobban zsebbe nyúlva a felső kategóriás modellek közt kell nézelődni. Ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor Mediamarkt-ba/Euronics-ba érdemes elzarándokolni saját USB-s tartalommal a személyes tapasztalatok gyűjtése érdekében. Én eredetileg úgy voltam vele, hogy a fájdalomküszöb 250e Ft, de utólag nem bánom, hogy 165e Ft-ból sikerült kipipálni a TV-csere kérdését (talán egyedül azt, hogy 55"-os változatból nem sikerült PVA panelest kifogni). Ár/érték alapján szerintem jó választás, merem ajánlani.

    UPC felvevős HD boxával az SD adás is teljesen vállalható. Az alacsonyabb felbontásból fakadóan természetesen homályosabb a kép, de mentes a szembeötlő kódolási anomáliáktól (Mediamarkt-ban a DIGI-s Eurosport-on az országúti kerékpáros közvetítés ijesztően csapnivaló volt). Ezzel kapcsolatban alkalomadtán (kedv és idő szerencsés együttállásakor) tervezek egy összehasonlítást csinálni, mert van CI+ kártyám. Kíváncsi vagyok, hogy a TV saját elektronikája milyen eredménnyel szolgál a boxhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák