Hirdetés

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • darkhorse

    tag

    Üdv!

    A napokban vettem egy Samsung UE40J5100 tv-t amit a számítógép mellé használok másodlagos kijelzőként (1920x1080@60Hz), és HDMI kábellel csatlakoztatom. Viszont van egy problémám vele. Teljesen random időközönként egy pillanatra elmegy a kép, majd visszajön. Ekkor fent megjelenik a választott bemenet neve, a felbontás stb... Van, hogy órákig nem jelentkezik a dolog, de van hogy egy órán belül mondjuk kétszer is.

    Próbáltam a tv-n mindkét HDMI bemenetet, mindkettővel jelentkezik a hiba. Próbáltam két egymástól független HDMI kimenetet (a gtx 1070 kimenetét és az alaplapi HDMI kimenetet), így is jelentkezik a probléma. Két HDMI kábellel is kipróbáltam, szintén jelentkezik a hiba (igaz a két kábel ugyanolyan). Ilyen kábelem van: [link]

    Mi lehet a gond?

Új hozzászólás Aktív témák