Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atosz

    őstag

    Sziasztok, kis segítséget kérnék.

    Nagy megelégedéssel használtam egy tök alap Panasonic plazmát: TX P42U30E
    Gondoltam veszek valamivel nagyobbat, újabbat, hogy legyen gari stb (a TV-ktől félek, ha nem garanciális már).
    Lett egy alap LED TV, de majdnem sírva fakadtam tőle otthon amikor filmet néztem rajta. Nem bírom megszokni, így váltanék vissza plazmára.

    Olyan 50-55" környékén gondolkozom. Elvi okokból nem vagyok hajlandó sok pénzt adni TV-re, meg nagyon keveset is használjuk.

    Most látom, hogy nem annyira egyszerű a helyzet, mert garis plazmát gyakorlatilag kizárt hogy találjpon az ember (értelmes áron), marad a használt. Melyik típust ajánlanátok inkább az alábbi kettő közül?
    Samsung PS51D350
    LG 50PK550

    Igyekeztem visszanézni, visszaolvasni és tudom, hogy az LG-t nagyon nem ajánlja senki, viszont azóta változhatott a helyzet a tekintetben, hogy pl kevésbé hullik... azért ha jól vettem ki, a Samsung ezen szériái hajlamosak mostanra becsíkozni, stb...

    És megegyszer, a fenti tök alap plazmám volt, totál elégedett voltam vele, véleményem szerint ez a képminőség is magasan jobb az alsó/-közép kat LED TV-nél, így ez a szint nekem elég!

    3D és smárt dolgok hidegen hagynak. HDMI CEC viszont fontos lenne. Köszönöm a tanácsokat!

Új hozzászólás Aktív témák