Hirdetés

Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz HUTCHDB #27784 üzenetére

    Íme a magánvéleményem, nem kötelező egyetérteni, de ha kérdeztél (tudom, nem pont engem) hát leírom.
    Én az alsó kategóriások közül akartam Samsungot, de akár LG-t is venni, aztán itt rákérdeztem, elmondták, és egybőlm észre is vettem a különbségeket a Panasonic javára, így azt is választottam.
    A leginkább szembetűnő az volt, amikor egy PJ350, C430 és egy C2 volt egymás mellett, tehát pont az én kategóriám, hogy egy adott kép, pl. nagyméretű emberi fej az első kettőnél tökéles, mondhatni túlélesített, míg áll, aztán ha megmozdul, totál elmosott lesz. C2 esetében alapból nem annyira éles, de bőven jobb mint a másikokon mozgáskor, viszont ha elmozdul, olyan is marad. És itt nincs is a 600 Hz subfield motion vagy milyen trükk bevetve.
    Tehát a legalapabb funkcióban jóval jobbnak tűnt a Pana, én meg ugye mozgó képek nézését terveztem a tévén. :)
    Ezen kívül nem mindig drágább, pl. volt C2 110-ért, meg a full HD-k 5 év garanciája sem elhanyagolható.
    Felsőbb kategóriákhoz nem tudok érdemben hozzászólni, nem tudom ott mi a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

Aktív témák