Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyno82

    csendes újonc

    válasz Fryskitt #16673 üzenetére

    Mivel nem nagyon találtam a tévéről biztatónak tűnő véleményeket így egy Samsung 50" 6122-est hoztam ki a telekomtól.
    Nem bántam meg mert gyönyörű a képe .És némelyik Sd adás is egész tűrhető rajta.Mondjuk ezeket inkább az asszony nézi :)
    Mondjuk nekem van egy valag HD csatornám sose értettem azokat a megjegyzéseket hogy jajj de hogy fog rajta kinézni egy Sd csatorna...ki a bánat akar rajta azt nézni? Az hogy az asszony nézi a főzőműsort rajta meg más kategória de még ős imádja mert ég és föld a különbség a hálószobai tévéhez képest.Ott egy közel 10 éves full hd lg-m van.Kutya baja ... de a nappaliban jól mutat az új tévé :)
    Már csak hely kell a tartalmaknak...a 4k meg a sorozatok full hd-ban kissé helyigényesek....kell még egy külső vinyó...kevés a 1,5 terra
    Pedig sokáig nem akartam 4k tévét,de annyira kiveszőben van a full hd hogy egy árban vannak.És így bevállaltam de jó döntés volt.Hangja is tetszik bár rá van kötve a jó öreg kis Pioneer házimozimra...az meg már dorombol ahogy kell
    Egyedül a kevés hang és képbeállítási variáció nem tetszik annyira de így se szólhatok rá egy rossz szót sem

Új hozzászólás Aktív témák