Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz KillHates #29704 üzenetére

    :DDD èn amúgy szeretem a kis kávédarálót :B Ha bemelegszik belül nem feltünö és ahogy Te is irtad szépen takarékosan el lehet vele járkálni. Nekem egyelöre tökéletes!

    Köszi a tippeket!! :R Nem nagyon tudom mit csinaljak. Jövö augusztusban lesz müszakis es meg van egy bö 20k km a vezerles csereig. Ugye az lenne a tuti, h akkor ha azt cserelik (meg ha jol tudom valami pumpát is cserélnek ezzel együtt :B ), akkor a motor ugyis szet van bontva, tehat akkor lenne ertelmes ezt a huhogást kinyomozni....20k km hamarabb meg nem akarom kicsereltetni a vezerlest...minek....Huhogas kereses miatt meg ugyan csak le kell bontani sok mindent es lehet meg sem talaljak, vagy lehet nem is olyan problema ez...siman gond nelkül elmegy meg 20k km-t.....de idegesit, h nem tudom mi ez.... :U

    Mas: nezegettem gumit meg felnit....hat padlot fogtam....ugye most 16 os nyari van ezen az ál alufelni kinezetü lemef felnin :) . Gondoltam, mivel a nyari gumi jövöre ugyis cseres, akkor a teli gumikat rarakatom ezekre es veszek gumit+alufelnit nyarra....de akkor legyen mar 17 es, mert az szebb, van gyari OPC felni hasznaltan kb 80-90k huf, akkor az ugy faja....megneztem ezutan a gumikat....michelin energysaver van rajta, jo is, ilyen lesz a kövi is. 16 coll 4db kb 90k, 17 coll 190k :Y szoval most asszem ott tartok, hogy azert ennyit nem fog nekem most megerni a "valamivel jobban nez ki kategoria".... :O

Új hozzászólás Aktív témák