-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lacielvtárs
nagyúr
ez becsülendő dolog lenne főleg ha megfejelnék egy magyar felirattal is

-
myckey
veterán
atya gatya...ez kell, ordít a remasterért.
-
zsolesz967
aktív tag
mármint 2017-es..
Vagyis igen,köszi
-
AD4MINATOR
nagyúr
2107-es a játék ,mégis mit vártál?
Még jó,hogy a Forbidden West szebben néz ki.mármint 2017-es..
-
HELLAFLUSH
őstag
2107-es a játék ,mégis mit vártál?
Még jó,hogy a Forbidden West szebben néz ki.És szerinted miért írtam, hogy ráfér a Remaster?
-
zsolesz967
aktív tag
Write onlyba tolja, ahogy írták sokan, patch elég lenne ennek a csodának is.
Szegény sony, annyira nincs saját címe már, hogy csak a remastereket tolja, ráadásul egy pár éves játéknak. Elég ciki.
Bloodborne meg forog a sírjában.Ne is mond,jó kis Bloddborne,annak kéne a Remaster.
Egyetlen souls game,amit végig vittem és élveztem.
Tört Ps4-en megy a 60 fps 720p-ben. -
BoneDragon
veterán
2107-es a játék ,mégis mit vártál?
Még jó,hogy a Forbidden West szebben néz ki.Write onlyba tolja, ahogy írták sokan, patch elég lenne ennek a csodának is.
Szegény sony, annyira nincs saját címe már, hogy csak a remastereket tolja, ráadásul egy pár éves játéknak. Elég ciki.
Bloodborne meg forog a sírjában. -
zsolesz967
aktív tag
Azért valljuk be, hogy ráfért egy kicsit a Remaster.
Elsőnek a Forbidden Westet toltam ki PS5-ön aztán amikor kijött a 60fps patch a Zero Dawnhoz csak akkor álltam neki, és hát elég csúnyácska volt a második részéhez képest, leginkább a felbontása miatt.
Remélhetőleg már ezt is magyar felirattal kapjuk majd mint a The Last of Us Part 1-et.2107-es a játék ,mégis mit vártál?
Még jó,hogy a Forbidden West szebben néz ki. -
HELLAFLUSH
őstag
Azért valljuk be, hogy ráfért egy kicsit a Remaster.
Elsőnek a Forbidden Westet toltam ki PS5-ön aztán amikor kijött a 60fps patch a Zero Dawnhoz csak akkor álltam neki, és hát elég csúnyácska volt a második részéhez képest, leginkább a felbontása miatt.
Remélhetőleg már ezt is magyar felirattal kapjuk majd mint a The Last of Us Part 1-et. -
zsolesz967
aktív tag
ja... jó lenne egy Last of us 3 ... lesz amúgy? tervben van? tudom a story hogy zárult a kettőben de valami alternatív story?
Elméletileg már dolgoznak rajta új szereplőkkel,Ellie történetét lezárták.
-
Hopkins95
addikt
Nem fut jól, nálam ezt csinálja a leírásomban található hardveren a lentebb látható beállításoknál:
Horizon Zero Dawn PC performance
KorlátlanFPS beállításnál is megfigyelhető a probléma:
Horizon Zero Dawn PC Performance unlimited FPS
Kijavítom magam, elismerem, nem voltam kellőképpen tájékozott ama tekintetben, hogy a Horizon Zero Dawn PC-s verziójának beépített FPS limit megoldása egy kalap szar...

A megoldás egészen prózai, megnyitod az Nvidia Control panelt, rálövöd az Nvidia fajta Vertical Syncet, rányomod a Triple bufferinget és a játék utána úgy fut, ahogy annak gyárilag futnia kéne. Most már több mint fél órája játszottam vele, s nem tudtam így terhelni a játékot, hogy észrevehetően mélyen beessen a framerate...
Azt is elismerem, hogy a játék még mindig nagyon jól néz ki, s tényleg egy update formájában jöhetne a frissítés, ahogy Wesder említette

Azért ennek ellenére megemlíteném, hogy a töltési időn lenne mit javítani. Minden indítás után nálam annyit tölt a játék ha a Continue gombra bökök, mintha újra compilálná a shadereket.
-
AD4MINATOR
nagyúr
De minek?Nem értem a Sonyt.Amennyit beleöltek a Concordba meg ebbe,lehet már kijött volna egy Last of us 3 belőle.
Concord is Jim Ryan hülyesége volt,mert kellenek a live service játékok
Pedig mindenki tudta,hogy a Sony játékok mindig single player orientált történetben voltak erősek.ja... jó lenne egy Last of us 3 ... lesz amúgy? tervben van? tudom a story hogy zárult a kettőben de valami alternatív story?
-
Hopkins95
addikt
Nálam semmilyen teljesítmény probléma nem volt a PC-s verzióval nem is értem, hogy nálad mi lehetett.
És igen egy patch bőven elég lenne.
A Sony idén nagyon furcsa dolgokat csinál minden tekintetben. PS5 Pro címek meg továbbra sincs sehol. Ja, hogy az majd a remasterekhez kell...
Nem fut jól, nálam ezt csinálja a leírásomban található hardveren a lentebb látható beállításoknál:
Horizon Zero Dawn PC performance
KorlátlanFPS beállításnál is megfigyelhető a probléma:
Horizon Zero Dawn PC Performance unlimited FPS
-
Scholes9
nagyúr
Mint egy falat kenyér
-
exec79
tag
kb fél éve jatszottam vele, nem tűnt elavultnak.
-
zsolesz967
aktív tag
De minek?Nem értem a Sonyt.Amennyit beleöltek a Concordba meg ebbe,lehet már kijött volna egy Last of us 3 belőle.
Concord is Jim Ryan hülyesége volt,mert kellenek a live service játékok
Pedig mindenki tudta,hogy a Sony játékok mindig single player orientált történetben voltak erősek. -
nanocry
tag
Az 1.0nak a shader compile volt a baja leginkább sokat crashelt, előlről az egész. Az első patchek ezt rendbe rakták lehetett már tolni utána. Aztán szépen pofozgattak rajta, de a FW jobban sikerült a Nixxes végett.
-
nanocry
tag
Majd vehetnek az emberek Pro + HZD Remasteredet bundleben.. Gyalázat..
-
H3XHUN
tag
Egyrészt igen, másrészt meg örülök neki, mert a PC-s verzió optimalizálása bőven hagy kívánni valót maga után, még DLSS-sel sem kielégítő a teljesítmény. Megnéznék egy új buildet, amit már a kezdetekkől fogva a Nixxes fejleszt.
A másik dolog, hogy a játék így legalább kaphat majd teljes dualsense támogatást is.
Az 1.0-val lehet volt némi gond, de biztos nem nagy. 7870 és 2600x-el vittem végig. Szerintem framegen nélkül, 1080P-ben. A mostani 6650XT-vel meg pláne.
Dual Sense az nagyon fontos.
Teljesen értelmetlen remastert csinálni, időpocsékolás a kiadó és a stúdió számára. -
.LnB
titán
-
Kacsakompot
csendes tag
Egyrészt igen, másrészt meg örülök neki, mert a PC-s verzió optimalizálása bőven hagy kívánni valót maga után, még DLSS-sel sem kielégítő a teljesítmény. Megnéznék egy új buildet, amit már a kezdetekkől fogva a Nixxes fejleszt.
A másik dolog, hogy a játék így legalább kaphat majd teljes dualsense támogatást is.
Nálam semmilyen teljesítmény probléma nem volt a PC-s verzióval nem is értem, hogy nálad mi lehetett.
És igen egy patch bőven elég lenne.
A Sony idén nagyon furcsa dolgokat csinál minden tekintetben. PS5 Pro címek meg továbbra sincs sehol. Ja, hogy az majd a remasterekhez kell...
-
M3oH
addikt
Kellett a PS5 PRO hogy vigye legalább 60fpssel a remastered játékokat...
-
NandoXXL
senior tag
-
.LnB
titán
Kár, hogy a logikátlan sztorit, és a bugyuta rendezést nem lehet "remasterelni". Pedig az még indokoltá is tenné ezt az új kiadást.
-
cucka
addikt
Egyrészt igen, másrészt meg örülök neki, mert a PC-s verzió optimalizálása bőven hagy kívánni valót maga után, még DLSS-sel sem kielégítő a teljesítmény. Megnéznék egy új buildet, amit már a kezdetekkől fogva a Nixxes fejleszt.
A másik dolog, hogy a játék így legalább kaphat majd teljes dualsense támogatást is.
Szerintem nincs semmi baj a mostani pc verzióval. Én egy ócska geforce 1660ti-vel vittem végig 1440p-ben, kb. high beállítások mellett (kicsit kellett pöcsölni a beállításokkal, de teljesen játszható volt, bár a stabil 60fps nem volt meg nyilván).
Egy modern 4060-as kártya (ami az újonnan kapható gpu-k legalja) röhögve elviszi 1440p ultrában 60fps-el.Hova akarod ezt tovább optimalizálni?
-
#29263560
törölt tag
Egyrészt igen, másrészt meg örülök neki, mert a PC-s verzió optimalizálása bőven hagy kívánni valót maga után, még DLSS-sel sem kielégítő a teljesítmény. Megnéznék egy új buildet, amit már a kezdetekkől fogva a Nixxes fejleszt.
A másik dolog, hogy a játék így legalább kaphat majd teljes dualsense támogatást is.
Ezek elférnek egy patchben is... 🤦
-
Hopkins95
addikt
Egyrészt igen, másrészt meg örülök neki, mert a PC-s verzió optimalizálása bőven hagy kívánni valót maga után, még DLSS-sel sem kielégítő a teljesítmény. Megnéznék egy új buildet, amit már a kezdetekkől fogva a Nixxes fejleszt.
A másik dolog, hogy a játék így legalább kaphat majd teljes dualsense támogatást is.
-
Jakesz
addikt
Mint egy falat kenyér...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Torrent meghívó kunyeráló
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Apple asztali gépek
- Windows 10
- Linux kezdőknek
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- Lenovo Thinkstation P320 MT,E3-1220 v6,32GB DDR4,256GB SSD,Quadro P2000 5GB VGA,WIN11
- AKCIÓ! ASRock H510M i5 11400 32GB DDR4 512GB SSD GTX 1080 Ti 11GB Rampage SHIVA ADATA 600W
- Gainward RTX 5060 Ti Python III 16GB GDDR7 Videokártya!
- Huawei Y5 2019 / 2/16GB / Kártyafüggetlen / 12Hó garancia
- Macbook Air M2 15" 8GB 256GB 100%
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





