Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Declare #29703 üzenetére

    Fú, ez is úgy szól mint egy öreg varrógép :U :D
    Én mikor a relikviának számító előkamrás dízel mergám csilingelése után meghallottam ezt a borzasztó kerregést csak néztem, hogy "ez egy modern dízel motor??"
    Aztán meghallgattam az apósom 2.2-es CDTDHIDI....... Ford Mondeoját, és máris megbékéltem az Opelem hangjával; na annak aztán tényleg rettenetes a hangja (van benne vagy 50 ezer, és minden évben viszik rohadt drága márkaszervizbe)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ez nem a generátor szabadonfutója? Vagy a vákuumszivattyúd?

    A generátort úgy tudod tesztelni, hogy bekapcsolsz valami nagy fogyasztót; pl hirtelen a tompítottat és rahúzod a refit.

    A vákuumszivattyút meg úgy, hogy valamelyik vákuumcsövet fogod és megbontod; azonnal felvonyít a szivattyú ilyenkor.

    Vagy marad a "tapogatódzás" : fogj valami hosszú (lehetőleg fém) rudat és nyomd neki a generátor vagy egyéb alkatrész fém házának, majd a másik végét valahogy a füledbe. Vigyázz: mert nekem egyszer sikerült így bedugnom a ventilátor lapátokhoz és úgy szájba vágott a crova hosszabbító, hogy két hétig úgy néztem ki mint az Angelina Jolie :D :DDD

    Szóval ez az alkalmatosság nagyon jól kivezeti a hangot az adott helyről és be tudod lőni, hogy honnét jön.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák