Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giii

    senior tag

    Sziasztok!

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? ------- Otthoni használat.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? --------- Zene+ha játékban is megállja a helyét nem lenne hátrány
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? --------- 20-25 Ezer Huf
    4.) Új vagy használt? ------- Új
    5.) Circumaural vagy supraaural? -------- Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott? ------- Zárt
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? -------- Szeretem a mély tónust de bizonyos határig.Nem vagyok hang szakértő ezért ez necces :D Mindenféle zenét hallgatok ez FONTOS! ( nyílván az lenne a legjobb ha személyesen ki is tudnám próbálni mint a monitorok esetében de sajnos erre most nincs rá lehetőségem)
    8.) Honnan vásárolnál? ------- Mindegy
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? ------- Jelenleg mint azt a leírásomban is látjátok egy alaplapi hangom van egy REALTEK S1200A társaságában amit később lecserélek egy hangkártyára.
    Előre is köszönöm!

    Ui: Nem vagyok márkafüggő meg ilyenek de régen kint Amstedamban kaptam egy Senheiser bedugós fülest és nagyon beleszerettem.Minőségi volt minden szempontból,vagyis inkább úgy fogalmaznék az én igényeimet kiszolgálta.Sajnos elhagytam.Akkoriban nem nagyon érdekelt a hang így a típust nem tudom mi volt(elég szánalmas de ez van).De az megmaradt bennem ,hogy Senheiser.

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Új hozzászólás Aktív témák