Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    Pioneer SE-A1000 módosítás

    Sokadik kísérérletezés talán meghozta a sikert. Superlux 681 EVO párnája jobb, mint az eredeti. Azzal nem csak "papíron" circumaural, hanem tényleg. A műbőr és a textil párnával is nagyjából ugyanaz a többé-kevésbé V hang, de a textillel kényelmesebb. De az EVO textil párnája - ugyanúgy, mint a gyári - belül műbőrrel borított, és azt nagyon igényli. "Full" textil párnával csak vinnyog. Nem mellesleg az EVO párnák is olyanok, mint a gyári (mint egy fánk), nem kell a közepéről kivágni a textilt, mert ott nincs.
    NEM lett basshead, nem ezzel kell metal core-t meg Prodigy-t hallgatni, de minden másra nagyon kellemes.
    Nem tett rosszat neki, hogy a vezeték rövidebb lett 3méterrel, de ezt úgy oldottam meg, hogy átalakítottam cserélhető vezetékesre. Pont megjött idő közben EZ a fajta 2m-es Ugreenes kábel. Pár hete lehet csak kapni. Megtetszett, pont kellett egy tartalék kábel, ezért megrendeltem. Ahogy kézbe vettem tapasztaltam, hogy nem tud összegablyodni. Mintha egy rugó folyamatosan egyenesbe akarná állítani. Anyaga inkább műanyag hatású, mint gumi, de olyan erősnek tűnik, hogy egy bérgyilkos szükség esetén fojtózsinórnak is tudná használni. Nagyon fun kis kanóc. :))A régi kábelt se akartam kidobni, arra meg ment egy dugó. Várok még egy műbőr párnát hozzá Kínából, de szerintem a mostani lesz az igazi.
    A fejpánt korábban már fel lett újítva, nagynénémnek nagy köszi! (R-zsi gyártmányú :D )

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák