Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiss66

    senior tag

    válasz #56474624 #67913 üzenetére

    Én hangfalakban is gondolkodok, házimozizás. De zenét inkább fejhallgatón/Veritas :D /, mert lehet, hogy nem mozgatja meg a testet a mély a fejesnél, de középre rendezi a teret és onnan, mint valami lávából kicsapódó lávadarabok jobbra-balra szaladgálnak a hangok, aztán átfutnak a téren és vissza, de alapjában középre rendezett és a fejben hallom. És ehhez a hatáshoz jobb a zárt fejes szerintem. hallottam már olyan sztereo fejest amiben egyik oldalról a másikra ugrik a hang, a Veritas-ban nem, itt egységben szól az egész középre rendeződve és azon belül rendezi ide -oda a hangokat. ezt a hangzást a nem fülön lévő hangdobozokkal nem lehet elérni. Ezért egy jó fejes ami ezt tudja, izgalmasabb, mint a testet rengető sub. Sci-fi-knél ahol dübörögnek az űrhajók, persze a házimozit nem tudja űberelni a fejes. Amúgy elég jó kis házimozim van, Wharfedale hangfalak, saját gyártmány subwofer/sokat tud, izobar, kompand. Filmhez nagyon jó, de zenéhez/nem szebb, hanem izgalmasabb a Veritas fejes/.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák