Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz bl4ze #29308 üzenetére

    Igyekszem, de szó szerint azóta a táskában csücsül az egész kollekció! Ilyen még nem volt! De most ugye mivel költözködünk, eléggé zűrzavar az életünk. Gyakorlatilag el kell hagyni az albit ebben a hónapban, Mo-ról semmilyen visszajelzést nem kaptam, hogy júliustól kezdhetek e ott, plusz ugye itt a munkahelyemet meg már felmondtam. :W Még szerencse hogy munkanélküli, és a főnököm okés, és így bemegyek még heti 2-3 napot melózni, így anyagilag nincs gáz. A lakásból sok bútort már elvittünk, de a gyerekek miatt ez itt most egy veszélyzóna. Ha dolgozom azért nem tudok fotózni, ha itthon vagyok, akkor pakolás van, úgy hogy a nagyobbik fiammal, aki 21 hónapos, és vadállatabb mint én valaha. ;] Közben olyan helyeken járunk, hogy sírok, hogy nincs nálam a masina, de megfogadtam, hogy soha többé nem viszem magammal, ha ott vannak a gyerekek! Egyet nem tudok kattintani, már ott mászik rám, hogy nyomkodni akarja. :DDD
    Bízom benne, hogy hamarosan kiszabadulhatok, aztán gyártok pár képet. Jónak ígérkezik az obi! :K

    @JohnyBlue: Amúgy itt a wifis cuccról annyit írnék, hogy bár sűrűn nem használtam eddig én sem, de azért jó pár alkalommal előfordult. Most ha készítek pár képet egyértelmű nem fogok vele bohóckodni, viszont amikor hegyre mentem iszonyat jó volt, hogy csak a szifont vittem magammal, és rengeteg mindent helyettesített. Térkép, éjszaka a csillagoknál, bolygóknál mikor merre mennek, hol lesznek, stb... na meg aztán amikor time-lapse mániám volt, ott pl nagyon jól jött. Nekem soha nem fagyott le, soha nem szakad meg a kapcsolat, csodálatosan tudom vezérelni vele a 70D-t, és miden pöpec! Amikor hosszú ideig nyomtam a Timelapse-t, akkor is azon követtem a képeket a horgász székemből, sörözve, hogy napfelkelténél mennyire változik a dolog, kiégés szempontjából, és korrigálgattam. Szóval szerintem nagyon jó kis dolog ez, és szerencsére nálam tökéletesen müxik. Bár képeket válogatni nem a legjobb, mert így telón azért kicsi, de azért lehet. Szóval arra, hogy pár képet elküldj akár e-mailben, vagy akárhogy, tökéletes! Most csináltam 3 napja pont. Fotóztam, telón ott a kép egyből, már mentettem a galériába rögtön, és puff már küldtem is. Galériából ugye meg ezer féle módon továbbíthatja az ember. Szóval szerintem tökély! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák