Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wind-Storm

    őstag

    Ezen kérdésemnek ugyan nem túl sok köze lesz az elektronikához, bár van mondjuk ha számít hogy elektronikus vezérlésű mosógép :D

    Elég költői kérdés lesz de hátha van erre a problémára egy általam is kivitelezhető megoldás..
    Nem épp ma, már sokadik hónapja valamelyik családtag helyettem kimosta a ruháimat, és figyelmetlenségből odacsukta valamelyik kapucnis ruhadarab zsinórját természetesen a végén lévő műanyag kis haranggal együtt...
    Ez még rendben is volna ha a szivattyúszűrőn fennakadva megtaláltam volna, de azóta sem, hiába reménykedtem.. még mindig ott tengődik a dob környezetében.
    Ha jobban meg van tömve a gép és elkezd centrifugázni következésképp sok víz jön ki a dobból, valószínűleg a többletvíz felkapja az említett kis műanyag kapucnivég harangot és kattogó hang kíséretében tengődik a dob és a körülötte lévő részek környezetében...

    Ilyen esetben azonnal ki kellene venni az ajtóval szemben lévő műanyag marhaságot.
    De kérdem én, ezeken a kis lukakon a kisujjam nem fér át (pedig vékony ujjaim vannak) nemhogy két ujjal megfogni bármit is ami beesett.. hogy lehetett ilyen marhaságot kitalálni? :W

    A mosógép pontos típusa egyébként Zanussi ZWQ5100 (nem általam lett kiválasztva, miért is kérdeztek volna meg engem vásárlásnál.. :U)

    Végül beszéljenek a képek...



    Az utolsó képen még a dob ajtó melletti hatalmas rés is látszik (azt hiszem az egyik ruha cipzárjának húzókája így törött le ahogy az ott kilógott..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák