Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz johnywalker #73977 üzenetére

    Az lehet hogy letérdelteti, és valóban elég rossz ajánlat az E8400-as, de az a lap kezeli a Q9650-et amit a P35 Chipset azért biztos enged tuningolni is, sőt az övét is 3 fölé szerintem.
    Elég érdekes jelenség az itt a fórumokon, hogy dobd ki, nem érdemes rá költeni, mert egy Quad rendszer elavult már stb. :F
    Azt sem tudja/kérdezte tőle valaki, hogy mire is szeretné használni, mik az igényei.
    Na mert hogy őszinte legyek, szerintem annyira azért nem elavult még egy négymagos rendszer.
    Nem biztos hogy mindenki olyan jól el van eresztve anyagilag, mint ahogy az kiderül számomra a hozzászólásokból.
    Esetleg nincs lehetősége most platformot váltani, de mondjuk szeretne kicsit játszani, gondolom ezért kér segítséget.
    Nem biztos hogy a legjobb dolog leoltani sok tagot, hogy dobd ki, ne költs rá, ha nem ismert a miért, és szerintem ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül. :F
    Elég sokan nyomatják még régi géppel, akár az itt rendszeresen fórumozók közül is.
    De azt hiszem hasonlót már írtam erről, csak ahogy itt elő vannak adva a dolgok, néha kissé "bántónak" tartom.
    Peace :R

    Mod.: (#73978) gtamate2
    Bocs nem frissítettem, és látom azért van segítség is. :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák