Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zsombor22 #71659 üzenetére

    Értem. Igazából szerintem ma egyetlen igazán hosszútávon jó kártya sincs. Azért írtam hogy inkább költenék relative kevesebbet (100 körül) és venném azt amit. Ezek is jobbak a 6990-nél, tudsz a mai játékokkal is játszani amíg meg nem jelennek az újak.

    Nem csak DX12, hanem új architektúra is jön szerintem mindkét oldalon, új gyártástech, új memória.

    Jelenleg vagy a memória kevés, vagy az architektúra nem az igazi arra, hogy megint 2-3 évet lehúzz vele, vagy a sebesség.

    Szvsz azok a kátyák amik jövőre jönnek simán lehetnek 2x olyan gyorsak mint a mostaniak.
    Dupla annyi tranzisztort lehet "elpazarolni" majd kvázi. Arról nem is beszélve a HBM2 mit hoz sávszélességben pl. Szóval durva cuccok jönnek jövőre szvsz a mostaniakhoz képest. Inkább arra tartogatnám a puskaport a pénztárcában... mert olcsó viszont egyik sem lesz. :)
    Jelen állás szerint 200-250 ezer minimum kelleni fog.

    Persze ha azokat a karikat megkapod olcsóbban használt piacon, akkor oké úgy is...

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák