Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Speed® #48998 üzenetére

    Egy az, hogy tuningolni nem szeretnék egyáltalán, mert akkor a garival játszom csak.
    A másik pedig, hogy nem gáz az, hogy ha egy 1155-ös CPU-t veszek egy új gépbe? :))
    Bár látom CPUBoss alapján a sima K nélküli verzió is ugyanolyan erős, bár az integrált grafikus cucc régebbi és amilyen szerencsém van hamar tönkre megy a GPU-m. Illetve nem tudom, hogy nem-e mínusz pont az, hogy nem támogatja az 1600-as RAM-okat...
    A kártyához pedig, végignéztem aprót, de találtam is egy 30k körüli r9 270-est, ezért kérdeztem :))

    (#48999) Mans20: Ez nagyon is igaz! :K :K :C :C Bár a mérleg másik oldalán az áll, ahogy átolvastam az utolsó 600 hozzászólást, hogy a felbontás miatt nehogy valamilyen limitet kapjak, mivel nem csak FPS-sel játszom :)) Bár én nagyon kompromisszumos vagyok, tehát ramatyabb minőséget is vállalok az FPS miatt :DD (Lásd: COD 2 ~ Dx 9-> Dx 7, 800-as felbontás, árnyék, vér ki stb. stb. )

    (#49002) Speed(R): Pontosan hasonlóban gondolkodom én is, ha nem IPS nem zavar cseppet sem, mert fekve meg oldalról bámulom a kijelzőt :C
    Egyébként egy Acer AL1716-osom van :DD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák