Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz giornalista #148580 üzenetére

    érteted a célzást? szerintem NEM!
    nekem/nekünk nem károm/kárunk lesz olyan értelemben, hanem hatalmas anyagi veszteségem/veszteségünk,kiadásunk lesz.
    másképpen, nem kalkulált plusz többlet költségvetéssel kell kalkulálnunk ezentúl és ez eltart még vagy 1-2 évig is vagy tovább!

    ez kihatással lesz és van minden egyes termékekre.
    olyanból kell elvenni a félretett pénzt amit senki sem tervezett,vagy gondolt volna róla hónapokkal korábban.
    minden olyan vásárlónak aki drágábban kell,hogy megvegye a termékeket a bányászat következményeként, azt most ne tegyük ide,hogy a gyártó vagy a kereskedő emel árat, tesz rá
    hasznot rajta vagy sem.
    most,hogy hiánycikk van minden termékekből. így a vevők, a vásárlók lesznek kizsigerelve.
    ez vissza üt a gyártó felé (bár lehet a gyártót nem érdekli,hogy a VGA fronton hatalmas a biznisze,hiszen már az is el kell ami még le se jött a szállítószalagról, de kérdem ki akar venni/összerakni full PC gépet ha nem kap hozzá értelmes VGA kártyát ?) ,hogy most mint a PC vonalon kevesebb új gépet raknak össze az egyes családok,egyes emberek, vagyis előveszik a szekrény aljában porosodó Pentium IV gépeket,és egyes régebbi alkatrészeket,azokat beszerelve vagy eladják új áron.
    tudom miről írok.
    a gyereknek a barátnőjének aki most érettségizik majd,terveztük,hogy egy új gépet pikk pakk összerakunk.
    NEM lett belőle semmi vagyis csak az új PC házat és az új tápegységet vettem meg.
    VGA nélkül semmi értelme nem lett a dolognak és a procik áraik is felmentek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák