Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz .mf #127555 üzenetére

    Bármily meglepőnek fog hangzani, szerintem egyik dologban sincs igazad.
    Mármint a konfigban nem a videokártya a gyengébb láncszem, hanem egyértelműen a processzor, azért 10 éves darab, borzasztóan gyenge az már, még a mostani videokártyát sem tudja rendesen kiszolgálni, egy jobbal több FPS ed lehetne FHD ben egyértelműen, míg ilyen proci mellé full felesleges jobb kártyát tenni, semmire se mész vele.

    A vrammal kapcsolatban pedig röviden:
    Abszolút nem korlátozó tényező, mármint a 7870 esetében a 2 gb igen, de 570/580 esetében nem, vagyis a 4gb még untig elég amennyiben FHD high/60 FPS en szeretnél játszani.
    Nekem is RX 580 4GB om van, és soha nem futottam ki még vramból, igaz, nem is akarok über/ultra felbontáson játszani. ( Ha akarnék is előbb fogy el a kártya ereje mint a vram)

    Amúgy rx 570 el kb 70% 580 al 80% teljesitményjavulást érhetnél el ( vagyis brutálisat) DE CSAK HA LECSERÉLED A PROCIT. Ez mellé hiába teszel jobb kártyát, úgysem fogja kihajtani.
    Szóval én a helyedben vennék újonnan 40-45 körül egy 570 4gb ot, és ( a procit kukázd vagy ha valaki ad érte 3-4 ezret akkor add el de kb több vele a macera mint hogy megérje) és nagyon olcsón 10 -12körül már talán van 2500k vagy 15 körül egy 2700, y esetleg újonnan van nagyon olcsón 15-16 körül ryzen 1200. És 60 alatt megvagy, és majdnem dupla annyi FPS t fogsz kapni mindenhol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák