Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Kyrgios #16822 üzenetére

    Ami a vásárlás helyét illeti, én mindenkinek a hivatalos forgalmazókat szoktam ajánlani (Media Markt, Euronics, Auchan, Tesco), mert garanciális ügyintézés esetén nagy általánosságban megnyugtató és korrekt a hozzáállásuk. (Főleg a MM esetében, nem is beszélve a webes vásárlás esetén biztosított 60 napos, meglehetősen gáláns határidőről...)

    Általánosságban mindig azt mondom, hogy LG tévéből a lehetőségeidhez mérten mindig a legnagyobb számút vásárold.

    Itt viszont tudásban nincsen akkora különbség a 63x és a 701 között, hogy utóbbi esetében a jóval kisebb (43 vs. 49 col) képátló megérje. Mindkettő interpolálva segít a mozgásmegjelenítésben, így nem érzem nagy előnynek, hogy a 701 ebben egy árnyalatnyival jobb. Ahogyan azt sem, hogy ebben már a Harman-Kardon által gyártott hangszórók kaptak helyet.

    A jobb képi élmény miatt, a 3 méteres nézési távolság okán, én a 49UJ6307 modellt javaslom.

    Ebben az árszegmensben egyébként nem is nagyon lehet más/jobb alternatívát ajánlani.

    Esetleg a fentebb már többször emlegetett, jelenleg a TESCO-ban 119.990 forintért akciózott TCL/Thomson 49UC6306 jöhet szóba, de sajnos azt még beüzemelve nem volt szerencsém látni! (Raklapon van minden példány nálunk is; nem volt beüzemelt példány.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák