Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Genoscythe

    újonc

    válasz bPatrik0521 #92250 üzenetére

    Én pont ilyet vettem 2 hete.

    Előtte 12 évig ugyanazt az olcsó, 21 colos TN monitort bámultam mielőtt ebbe beruháztam. Ebben a viszonylatban nyilván meseszép, azóta is időnként spontán elvigyorodok az utcán amikor eszembe jut hogy otthon milyen monitor vár rám.

    Szóval profi kritikát nem tudok adni róla a riválisaihoz viszonyítva, azok közül épp csak futtában néztem meg párat, kiállítva, nincs tapasztalatom hogy pontosan milyen érzés lenne a többi, manapság jónak számító monitort használni.

    Magáról a kategóriájáról annyit tudok mondani, hogy azt nagyon nem bántam meg hogy minden fő paraméterben idáig kitoltam a lécet, utólag nem lennék hajlandó visszamenni se az 1080p felbontásra, se kisebb átmérőre, se a 16:9 képarányra, pedig ennél olcsóbban valamelyiket fel kellett volna adnom.

    1050ti-m van, szóval jórészt még a 100hz is kihasználatlan, nem hogy a freesync, arról nem sokat tudok mondani.

    Az ívelt kijelző ekkora VA panelnél nem csak jól néz ki, hanem a gyenge betekintési szög mellett szükséges is, hogy a csücskeit is szemből lásd. De egyébként jól is néz ki. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák