Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honlapos5

    csendes tag

    Az alábbi két 27-es monitor közül melyiket tanácsolnátok, ha a cél Win10 alatt, Photoshop, Premiere videóvágás és böngészés, és ami hajtja : nvidia 1060 3G / i7-8700.

    LG 27UD59
    + 3840x2160 felbontás :C
    -azt írják a review-ban hogy elég erőteljes a bevilágítás, sötétben zavaró
    -azt olvasom mindenütt, hogy UHD miatt kicsik lesznek az ikonok vagy pedig egyes programok nem fogják megfelelően kezelni a nagy pixelsűrűséget

    AOC Q2775PQU - PRO-LINE
    +a fenti nagyobb felbontású LG-hez képest kissé drágább is, amitől jobb képminősget várnék :F
    +PRO szó van a nevében, feltételezem, hogy nincs akkora bevilágítása, mint a LG-nek :U
    +a 2560x1440-as felbontásnál a win10 ikonok nem lesznek nagyon picik viszont a régebbi programok lebegő menüi sem elsznek nagyon nagyok.
    -csak 2560x1440 felbontás :O

    Ezek fényében az itt már néhány bejegyzésben ezelőtt ajánlott LG 27UD59 UHD-s felbontását ki tudnám használni? s valóban olyan azvaró lehet a bevilágítás? (most egy régi Samsung S22c450-est használok, annál gondolom jobb lesz)

    Az nvidia 1060-assal képszerkesztő programban ki tudom használni a UHD felbontást? :F

    Gondolom fel lehet nagyítani az ikonok méretét. Ezzel egyött egy régebbi word, régebbi html honlap vagy egy régenni képszerkesztő programban is megnőnek a betüméretek?

    Mivel még nem ültem 27-es monitor előtt így nem tudom, hogy oda elég e pl az AOC Q2775PQU 2560x1440-as felbontása.

    Ellőre is köszönöm ha valaki tud ahsznosat mondani a választással kapcsolatban.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák