Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz ggbuffon1897 #71336 üzenetére

    Még most is ezen a véleményen vannak, de szerintem nem rosszabbak egy AOC, Philips duótól.
    Figyi én most nem érek rá. Ha lemérték az input lagot az AOC esetében és 20ms alatt volt, vagy kb. 15ms akkor az már sokkal jobb mint a Philips amit kinéztél játékra. Nézd meg, hogy a kalibrálva mennyire csökken a kontraszt meg pár dolgot, és ha nincs kiugró eltérés akkor eddig az AOC a befutó. Én csak azért nem ajánlom a Samsung monitorokat mert régen teljesen más szintet képviseltek, de VA monitorjaik szerintem vannak ilyen jók mint amikről beszélünk, csak típusonként meg kell vizsgálni.
    Most el kell mennem egy jó időre, és csak mobilról tudom olvasni, lehet mobilról nem írok litániát, vagy csak elolvasom és jóval később válaszolok.
    Szia!

    Szerk: Ja és 2-3 éve szerintem még nem is árultak AOC, Philips monitorokat Old_Artisték csak komolyabb monitorokkal foglalkoztak. Én amikor beszéltem vele személyesen akkor mondtam van, volt pár CCL-es S-PVA Samsungom és mondta, hogy azok jók meg minden, és elég sokáig eldiskuráltunk, hogy milyen őrülten jó volt a korában az S-PVA technológia. Nekik az új Samsung monitorokkal van a bajuk, hogy nagy visszaesés volt minőségben.

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák