Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz germinator66 #4168 üzenetére

    Szvsz az egyik oldalon ~70k-ért ott az U2311H a "félelmetes" 16:9-es képarányával, a másik oldalon meg ott a HP ZR24W ~110k egy "barátságosabb", kevésbé drasztikus 16:10-el.
    A két monitor megjelenítés (színterük, betekintési szögeik, kontraszt, feketeszint...stb) szempontjából szinte tök ugyan azt nyújtja.
    És a plusz 1" és más képarányért fizetnél plusz 40k-t... Nekem ez nem arany középút, hanem rablás...(pl a HP ZR22W annyiba kerül, mint az U2311H és 1,5"-el kisebb... ennyivel fog vastagabban a HP ceruzája és ez a ZR24W-nél is így van.)
    Ha nekem nem jönne be a 23" 16:9, a 24" 16:10-zel szemben akkor én sokallanám azt a 40k-t csak ezért.
    De ha ragaszkodnék ehhez, akkor az U2410-et venném, ami tény, hogy még a HP-nál is drágább, de mind az U2311H-nál, mind a HP-nál egy oktávval feljebb van.
    Persze, ha bejön a WCG, ami sztem csodálatos dolog. De emellett is a sok bemenet, kártyaolvasó, fejlett elektronika, színfeldolgozás..stb... több és kész :)
    Persze csak, akkor, ha ezek tényleg értékek lesznek a szemedben (főleg a WCG) és nem azért veszed, hogy aztán sRGB-módban használd. Mert akkor tény, hogy a HP-val jobban jársz :)
    Csak arra akartam rávilágítani, hogy van egy olyan 24"-es 16:10-es HP-monitor (LP2475W), ami nagyjából(igazából kicsit kevesebbet tud) tudja ugyanazt, mint az U2410, és az olyan ~165k-tól kezdődik :)

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák