Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MeSserke

    csendes tag

    Szevasztok!

    Munkára (programozás) vennék magamnak monitort és a bőség zavarában kissé meginogtam, segítsetek :B
    Jelenleg egy kétmonitoros munkaállomásom van, 1-1 Dell P2419H monitorral kétkaros állványon.
    Szükségem van egy másik munkaállomásra is, aminél egy picit fejlesztenék a fentieken. Gondoltam arra, hogy:
    1-ugyanígy kétmonitoros felállásban 1-1 27colost tennék fel, mondjuk egy P2719H-t (ha jól látom, érthetetlen mód' ugyanolyan árban van, mint a 2419H)
    2-vennék egy darab nagy 21:9-es kijelzőt, amely a két monitor helyett állna

    Ha 27 col és maradok a bevált márkánál, akkor igazából nem mondok nagy hülyeséget azzal, hogy olcsóbban meg tudom úszni egy E2720H-val, mert az csak válaszidőben marad el a P2919H-től?
    Érdemes 27 colos még FullHD felbontású monitort venni? / azért 1-1 filmet csak megnéznék a meló közben után :)

    Ha a21:9-es verziót választanám, jól gondolom, hogy el vagyok tévedve, ha csak 34colos képernyőt nézek? :) Mivel ahogy látom, az nem nagyobb két 24-nél
    Szerintetek ilyen egymonitoros setupban mi a minimum méret, amire azért már érdemes lenne lőni? 34-48 col között van olyan méret, aminél nem 300k a belépőszint árban?

Új hozzászólás Aktív témák