Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz Henk #13298 üzenetére

    És akkor milyen TIM-et ajánlanál? :) MX2-nél nincs vmi jobb? Nem akarok megint azt venni. :D
    Nem tudod felkenni? MX2-höz képest "keményebb"/sűrűbb? De egy kemény bankkártyával vagy vmi hasonlóval nem tudtad szétkenni?! Én azért ha más nem akkor a ma divatos módszerrel tuti kipróbáltam volna. :) Kis pötty a cpu közepére majd arra rá a HS és szoszi. :D
    Mondjuk nekem egy ilyen után crashelt azonnal az új 965-ös PhenomII-öm prime alatt. :D Vmi nagyokos amd forumon javasolta h ez a legjobb. Rizsszemnyi a cpu közepére rá a HF kicsit HF megmozgat jobbra balra h a cucc szétkenődjön. Majd gép bekapcs 5 perc idle vár és utána mehet a prime95 max heat. Na én pont így tettem és az első 5msp-be lehalt az abszolút alapokon lévő CPU. :D Utána reboot és ment normálisan már... gondolom TIM nem folyt szét eléggé. Aztán leszedtem a hűtőt és láttam h kb a cpu 4edén volt TIM és az is még inkább csak lefolyt. Szóval énis részemről maradok a teljes felületen való szétkenésnél. :)

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák