Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz DeFranco #74556 üzenetére

    Maximálisan egyetértek, szerintem is hülyeség ez a 3F ... :U

    Az évek során munkámból adódóan több ezer autóban ültem és vezettem, szinte minden gyártó / típus kipróbáltam, és itt nem a 3F -el van a baj hanem a tulajdonosokkal hogy mennyire széthajtják és nem szervizelik az autóikat, én is belefutottam egy ilyenbe a 406 -al (3-4 éves volt és lehet hogy csak majdnem 100e KM volt benne, de sokak szerint is szét volt hajtva) sőt végső elkeseredésemben direkt beültem egy 406 taxi -ba és megkérdeztem a tulajdonos hogy neki nincsenek ilyen gondjai ... a válasz egyértelmű volt vagyis soha semmi komolyabb hibája nem volt az autónak és mikor rápillantottam a km órára kicsit meglepődtem, mondta hogy non-stop megy az autó és 860e km volt benne :Y

    Sok Fiat tulajdonossal is beszéltem már, igazából ők sem panaszkodtak semmire, a diesel Ford tulajok pedig egyenesen dicsérték az autóikat hogy mennyire keveset eszik és hogy menyire megbízható, nem véletlen hogy Magyarországon a Fordok legalább 80% céges autó, a válasz itt is egyértelmű ... mert megbízható :K

    Láttam én már 2 éves alig 100e km -es széthajtott BMW / Audi / Passat -t úgy hogy már a bele is lógott, és láttam én már 10 éves francia autót is 650e km -el szép megkímélt gyönyörű szép állapotban :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák