Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    Sracok! Egy eletre megvaltozott a velemenyem sokmindenrol. Azt tovabbra is tartom hogy jatszashoz teher az abs de hirteleb esetben jol johet. Nem tudom mi lett volna nelkule. Leirom mi volt vele. Akkorat hibaztam mint meg sosem. Egy aszfaltozott elhagyatott uton jottem most nemreg. Nyomtam 120-130al a havas uton. Egyszer csak ereztem hogy az eleje kazd balra lecsuszni. Ott mar tudtam hogy rosz vee lesz. Nem emekszem sokr csak hogy ketkezzel megmarkolom a kormanyt iszonyatosan ellenkormyzok jobbra es balra pont mint az orosz videokban. De vegul megprodult. De sikerut javitaniannyit hogy sem a al oldalon levo villanyoszlopnak nem csapodtam neki sem a jobbos ket meter mely arokban nem. Meghozta a hasznat a sok oncelu csuszkalas. De azert meg remeg a labam.
    Tudom netto gyokerseg volt de nem banom. Ilyet meg sosem tapasztaltam. Marmint ekkora temponal. Viszont halistennek ettol fuggetlenul is kevesbe utalom az abst. Ha epp csuszkalok akkor kb 15km/h alatt ha satuzok akkor parat daral aztan lekapcspl es allo kerekekkel csuszok es megallok. Gondolom mert annyira csuszik mind a 4kerek h ugy erzi allok. De csak kis temponal. Erdekes bug/feature de kezdem kitapasztalni. Ja nem kell feltetlen sok hsz arrol hogy mekkora gyoker vagyok de nem banom azokat se. Csak gondoltam megosztom veletek mikent segitett(?) az abs nekem. Pedig utaltam midig is.

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák