Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .:Koska:.

    csendes tag

    válasz q13579 #179721 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!
    Nagyjából 90%-ban mindig el tudtam/tudom hozni itthonról az autót, maradék 10% volt amikor már egyeztetni kellett ki viszi el az autót.
    Így főleg az első teljesen saját autó feelingről szólna a vásárlási szándékom, + nyáron azért a klíma hiányát nagyon érzem.
    Keret az nem teljesen fix, ez a 1,5M a 3-4 havi fizetési határon bent van. Ha ennél sokkal többet költenék rá akkor úgy érezném, hogy kihasználatlanul áll az autóban a pénz, + túlzottan félteném.

    2-es Octaviából nem nagyon találtam még áron belül.
    V-ös golfokat nem néztem eddig, köszi a javaslatot. B5.5 passat van szembeszomszédnak, az is szimpatikus kinézetre.
    Ez a kocka kombi kinézet ami nagyon tetszik.Még a volvo v70 tetszene, de abból nagyon kevés van itthon, meg kereten is túllógna)

    (#179725) 8th:
    Köszi a megerősítést. Külső képek alapján tetszik. Belsejéről rakhatott volna fel többet mondó képeket. A hírdetés szövege nem volt bizalomgerjesztő, hogy egy hívást megérjen.
    Ha annyira megbízható és leinformálható akkor felrakhatta volna az alvázszámot meg a szervízkönyves fotókat.
    Egy hónapja raktam parkolóba, azóta az ár annyira fix, hogy levitte 75k-val. Eredetileg 850k-en nyitott.

    Tudtok megbízható céget javasolni behozatalra? Becsületesnepper? Nézegetve mobile.de-t jóval nagyobb kínálat lenne fabia, octavia, golf vonalon.
    Ha egy hivatásos intézi egy [ilyesmi octavia kombi] mekkora nagyságrendben állna meg?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák