Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz vzsryl #174636 üzenetére

    Nem tré, amikor az i20- at vettem még nem volt használtban rio, mert 2017 óta lehet csak kapni, ezért sem vettem rio-t.
    Az i20-at nem bántam meg, nagyon jó kis autó, a rio ugyanaz a motor+ váltó, a 7 év/150 e km is jobban kihasználható (én évi max 15 ekm-t megyek.
    Viszont euro 6d átállásnál az árát is megemelték, addig 3,4 M Ft-ért meg lehetett venni, aztán 3,75M lett, ekkor már én stonicot nézegettem inkább, az 3,95M, de azt meg elcseszték a rövidebb váltóval, az 1,4-es meg már 4,5M, annyiért meg már inkább a ceed
    Szóval fiat tipo 3,59M, vs kia rio 3,75M alapár, a tipora kértem 16" alut+ ködlámpát, sötétítést+ színre fújt tükröket meg ugye 1,25 vs 1,4 motor, a súlyuk meg majdnem ugyanannyi (1150kg vs 1190 kg)
    Szóval a tipo így lett 3,775M és 5 év ingyen szerviz, 5év gari, 5 év aszisztansz
    Amúgy nagyon nehezen vettem rá magam a fiat tipora, pedig minden azt mutatta, hogy azt vegyem, de elöte 7 évig, csak kia+hyundaiom volt nagy megelégedéssel használtam őket

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seat Leon FR multi kormány, szép állapotú (2013 utáni leonokba benzin/diesel jó)

Új hozzászólás Aktív témák