Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbocs06

    tag

    válasz #Morcosmedve #83835 üzenetére

    Tegnap megvettem a hardvereket .Szerencsére minden rendben van velük .Szépen összeraktam itthon és elsőre elindult .A memóriát alaphelyzetben 2400mhz járatta de biosban beállítottam és gond nélkül fut 2666mhz en .Még 2800mhz is megy .3000mhz en nem indult már el gondolom oda kevés az 1.2 V feszültség .Alap feszültség értéken ( 1.18750V) 3700mhz ig jutottam a cpu esetében az asrock tuning programjával biosban még nincs fixálva, 3800mhz nál ujra indul a gép prime 95 teszt közben .Majd meglátom megnézem később egy kis feszültség emeléssel menne e a 4ghz-t .A Cm hyper tx 3 evo hűtésem is frankón felment rá csak annyi hogy felfelé tolja a levegőt mivel a kialakítás miatt csak úgy lehet feltenni de nincs gond mert alsó tápos házam van és felülre beraktam egy 12cm ventilátort .Volt egy artic ventim ami nem fordulatszabályzós de az biosból valahogyan mégis tudtam a fordulatán állítani ( előző msi lapomban fullon pörgött jó hangosan ) Szóval mindenkinek köszönöm a segítséget aki akár csak egy kis tippel tanáccsal tudott szolgálni .Egyenlőre elégedett vagyok .Gta5 próbáltam eddig még csak gyorsan ki de úgy tűnik mintha egy jó 5-10 fps el jobb lenne főleg a minimum érték nőtt és mintha simábban futni mint az i3 assal .

Új hozzászólás Aktív témák