Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz hibavissza #95360 üzenetére

    Te valamit nagyon benéztél, jelenleg is van egy E-M10-em. De hogy az Oly technikai lemaradása évről évre egyre látványosabb lett, az aligha lehet kérdés.

    (#95362) MrChris

    Ahhoz már kell egy kis üldözési mánia, hogy valaki komolyan gondolja egy másik emberről, hogy pezsgőt bont az Oly kudarcát látva. Többször mondtam már, én annak örültem volna, ha a PRO vonal erőltetése helyett olyan gépek jöttek volna ki, mint a GM5, vagy akár a GF7. Azok maximálisan becsülendőek, a platform legjobb hagyományait követték. Az meg, hogy az Oly hazai képviseletének vezetőjéből kicstári optimizmus sugárzik... Még ő sem hiszi el, amit mond.

    (#95363) jaanoo89

    Minden bizonnyal úgy lesz ahogy mondod és az Oly tulajok egy emberként rohnnak majd Fujit venni, mert az - ahogy írod - jó áron adja az obikat. Érdemes egy klasszikust (téged) idézni:

    "követek több fórumot is és az szokott a különbség lenni azok meg e között, hogy ott szeretik a felszerelésüket, míg itt sokan kényszerből vannak (a pénz nagy úr sajnos) és ez teljesen meglátszik a fórumon."

    Két lépésből adtál sakk-mattot magadnak, csak nem veszed észre. :N

Új hozzászólás Aktív témák