Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcsabat

    őstag

    válasz Brutus880 #34167 üzenetére

    Igen, nekem az van! 1 hete megy kb. nálam. Eddig tökéletesnek bizonyult. Bár igazából nem tudtam kihajtani, de egy prime95 + furmark kombót azért kapott vele a gép úgy, hogy mindent agyonhúztam a teszt erejéig (vinyók is jártak, az összes venti 12V-ot kapott stb.). Az nem volt kérdés, hogy viszi-e a konfigot, inkább az, hogy mekkora hanggal és melegedéssel. A korábbi HEXA 500W már igencsak kiabált a fent említett teszt során, az azt megelőző Giga SuperB 550W pedig olyan hangot adott, hogy azt hittem szétrobban (ment a venti benne vagy 2300-2500 rpm sacc/kb. és nagyon forrósodott). Ennek kvázi a hangját sem lehetett hallani (pedig füleltem levett oldallappal a tápot pár centiről), és 45 perc után is maximum langyos közeli volt a levegő ami kiáramlott belőle. Viszont így is nagyon max 400W-al tudtam terhelni - inkább 350-el. A közeljövőben lehet szerencsém lesz egy GTX 480-hoz, azzal már becsületesebben meg lehet majd hajtani. Egyébként Seasonic belsős a cucc, iszonyat súlya van (dobozostól volt 2,8 kg, amiből a dobozt max 30 dkg-re tippelem) és remélem sokáig fog még szolgálni.

    Dizájn tekintetében is nagyon ott van a táp! Jól néz ki, a kábelei 55 centisek, ám azt meg kell jegyeznem, hogy a Xigmatek Panthenon házamban a proci tápkábele még így is rövid, ha a hátlap mögött vezetem el, ha 60 centi lenne akkor lenne passzosan épp elég (de egy átlag méretű házba ez bőven elég lesz). A kábelek harisnyázása is minőségi érzést kelt, nem merevek, könnyen rendezhetőek. A csatlakozók is jó minőségűek, a sata csatik is elég távol helyezkednek el egymástól ahhoz, hogy kényelmesen elérjenek minden eszközt.

    Csak jókat tudok nyilatkozni a tápról!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák