Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ano

    őstag

    válasz d@minator #20596 üzenetére

    (#20584) balpis (#20596) d@minator

    ezek szerint különbséget kell tenni az S8 és a sima S széria között ... ahogy látom azt a sorozatot, ami nekem van (Chieftec GPA-500S) még senki nem tesztelte ... lehet hogy rosszabb a hatásfoka mint az S8-nak, de nekem úgy tűnik, hogy jobb (általatok leírtakra alapozva)

    már ha a kicsi hatásfokot + kevés és rövidebb kábeleket + nem a legjobb zajszintet valaki képes elviselni a jó árért cserébe (én 9e Ftért vettem kb 2 hónapja), akkor jó vételnek számít (nekem az volt)

    perpill egy tuningolt konfigban megy szépen, bár VGA-t még nem tuningoltam ... számításaim szerint a gépem teljesítmény igénye a PSU calculator-al számítva 298W, tehát kicsit több mint 60%osan van terhelve, így nem kaphatok róla teljes képet, hogy mit is tud valójában, de eddig nem volt vele semmi gondom ... ilyen terhelés alatt sincs nagy hangja (bár igaz, hogy a CPU ventije ilyenkor már elnyomja a táp hangját, no meg a játékokat sem némán nyomom :D )

    ha valaki, akinek lenne lehetősége rendesen letesztelni egy ilyen sima 500S-es tápot annak én is örülnék

    Összességében szerintem bőven jobb ez a táp, mint ami elötte volt nekem (Codegen 400W :)) )

    [ Szerkesztve ]

    Synology RT6600AX felfedezés alatt

Új hozzászólás Aktív témák