Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Redplee #129004 üzenetére

    1kw-os táp nem 86% hatásfokkal állít elő 50w valósat, legalábbis nagyon meglepne, és load is rosszabb lesz a hatásfoka "emberi" max 2-400w-os gépeknél
    sok kicsi sokra megy, ne ajánlgassunk már kw-os tápokat 2-300w-os konfigokhoz, hülyeségnek is van határa, ez a tipikus oldjuk meg erővel ha nem megy ésszel eljárás

    Ribi
    nem tudom ki mit opat' és kit nem, amit tudok, általános iskola alsó tagozat, matematika:
    1+1 az 2
    a legkisebb részek is összeadódnak, mint előbb is mondtam a nagy többség úgy gondolja ők a világ közepe, rajtuk kívül nincs még 7mrd ember a sárgolyón, akik ugyanúgy azt gondolják ők a világ közepe, és náluk 1-2-300w sem számít, pedig de, 1w is számít ilyen számú embernél
    mint ahogy minden szívószál is számít
    nem ujjal kell mutogatni a többire, hanem valamennyire realizálni amit fogyasztunk/használunk, nem kell középkori szintre visszamenni ettől, de olyan naivnak sem kell lenni, h mit számít az h én ezt meg azt csinálom, mert számít, és mért ne csináljam ha a másik is csinálja, ilyen alapon nem számít semmi, ami pedig kuva' érdekes lenne

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák