Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gdi

    senior tag

    Sziasztok!

    Chieftech tápegységek között próbáltam eligazodni, de nem jártam túl sok sikerrel (GPS, CPS, WTF és egyéb sorozatok között).
    7-800W-ra érdekelne egy olcsó de megbízható táp, lehetőleg 1db 12V ággal (ez utóbbi nem kritérium). 230V-ra legyen a 85+ kategóriában, nem baj ha nincs "hivatalosan" bevizsgálva és tanúsítványozva arra.

    Ezeket néztem:
    CHIEFTEC:
    GPS-700A8 700W
    ELP-700S 700W
    GPC-700S
    CPS-750S 750W
    GPE-700S ECO 700W
    FSP:
    Hydro 700W

    Tehát az ár az lehetőleg 17e HUF körül, de 19-20e alatt. Nem kötelező az említett gyártóktól, lehet bármi ami nem gép-és-életveszély*, de gondolom seasonic meg superflower nem lesz ebben az árszegmensben.

    *Kipróbálásra ma vettem egy KeepOut 800W-ost, na ezt ránézésre elhatároztam, hogy ki sem bontom és holnap viszem vissza :) A neve ráutaló a vele szemben tanúsítandó eljárásra :D

    Ha számít még plusz infó:
    Folyamatos terhelésre kell, ventilátor hangerő annyira nem lényeg.

    Szóval a fentiek közül van-e valamelyik amelyiket kimondottan érdemes választani, vagy az ismertetett paraméterek alapján mit ajánlanátok?

    ''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

Új hozzászólás Aktív témák