Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Sziasztok!

    Corsair CX 600-as tápom gari lejárta után 2 hónappal elromlott... (gép bekapcs, minden venti 100%-on pörög, ledek világítanak, alaplapi hibakód jelző fel sem villan).

    FSP Hyper 600 M-et néztem ki magamnak. Mivel az előző tápom elbírta az 1070 SLI-t is így gondolom ezzel sem lesz gondom. A kérdésem az, hogy mennyire halk/hangos? Kinek mi a tapasztalata a táppal? Kicsit visszaolvastam, találtam pár írást róla de ha van valakinek akár hosszabb távú tapasztalata írjátok meg légyszi.
    (konfigom a profilomban)

    Plusz érdekesség:
    Nemrégiben vettem egy Enermax Platimax 750W tápot. (50 róka volt, újonnan) Mikor kibontottam eléggé gyűrött volt a szeparáló karton belül, de a moduláris kábelek nem voltak kibontva. A tápot kivéve a dobozból csörgésre lettem figyelmes. Először azt hittem forrasztóanyag pattant le valahonnan belülről. Úgy játszottam vele mint egy golyós labirintus játékkal vakon... percek múlva nagy nehezen addig forgattam míg ki nem esett belőle a zötyögő cucc ami egy fekete kisméretű csavar volt... Nem tudom ki és mikor ejtette bele, de még jó, hogy észrevettem mert játszadozás közben nem egyszer szorult be valahová úgy, hogy hangja sem volt mozgatás közben a csavarnak... az ilyen azért eléggé veszélyes tud lenni, nem? Pláne érdekes egy platinum minősítésű prémium tápnál... :U

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák