Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbubby00

    őstag

    válasz Termi16 #80282 üzenetére

    Vannak ilyen jó kis sztorik, amikre ő csak legyint egyet. Megyünk pályán a belső sávba 130-al már vagy 10perce, külső üres mögöttünk már agyvérzést kapott a fél budapestről jövő elitalakulat, de nemszóltam, hátha észreveszi magát. Majd amikor már az 5.autó előzött meg és mutogatott nekünk, lehúzódtunk mert észrevettük magunkat, de kellett ehhez 10PERC. Van még ilyen várjááá :DDD
    Indexelni sosem szokott, de ha igen, akkor is szarul :DDD Megyünk, körforgalomba ?balra? index, majd kifelemenet semmi... :DDD Kanyarodó sávba bemegy index nélkül, majd megállunk a lámpánál és kiteszi az indexet, amikor már tök felesleges... :D mellette szól a zene és megyünk tovább indexel, majd 5perc múlva már rászólok, hogy nemzavarja? MI???? najó mondom semmi... :DDD
    Ezért ha közösen megyünk valahova, MINDIG én vezetem, mert én csak oktatom őt és beleszólok a vezetési stílusába és én ezt mégis hogyképzelem.
    Nem is tudom, hogy eddig nem törte össze magát, talán kicsit jobban odafigyel, mióta a gyerek mögötte ül mindig.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Új hozzászólás Aktív témák