Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz z123456789 #56041 üzenetére

    Jó gondolat, egyet tudok érteni ezzel. Én is a többségen azt látom, hogy befásult. Küzd, de nem az előrehaladásért, hanem az "életben maradásért". A munkahelyemmel, közvetlen környezetemmel nekem nincs gondom egyelőre. Viszont az ellen nem sokat tud tenni a kisebbség, hogy egy többség által uralt környezetben változzon valami. Jártam itthon már én is nem egy helyen (igaz többnyire csak rövidebb ideig), ami nagyon kellemes hangulatot árasztott magából. Viszont sajnos láttam olyan területét is az országnak, ahol azért éreztem a "szenvedést". És igen, szerintem ez megint visszavezethető oda, hogy az emberek mennyire elégedettek, elfogadóak azzal kapcsolatban, amit el tudnak érni. Ami azért annak a függvénye véleményem szerint, hogy mennyire hatékonyak, mekkora energiabefektetés mellett, mekkora a profit (munka-fizetés-kiadások háromszög). Aztán ki tudja, lehet, hogy csak én látom rosszul a dolgokat.

    Csak, hogy ne OFF legyen a teljes hozzászólás; J Astrából 1.4-1.6 turbóbenzines motorral miért van olyan kevés? Relatív fiatal eresztések ezek a motorok és még nem adják el a népek, vagy nem is vettek sokat belőle?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák