Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kodmen

    tag

    válasz pitman #22384 üzenetére

    Köszönöm, megnézem! Ez a kártya a régi CD AUX kábellel csatlakozik hangilag az alaplaphoz. Akkor is a Line kellhet?

    Jelenleg két linux-om van: UHU UBK Mate és Linux Mint 15 Mate. Még mindíg nem tudom, melyiket válasszam, igazából azt fogom, amin minden a legsimábban működik. Jelenleg az alábbi gondjaim vannak:
    - Epson L355 nyomtatóm / szkennerem nem működik (uhu alá nincs csomag, Mint alá van, egyszer nyomtattam is teszt oldalt, újratelepítés óta nem tudja...
    - elég lassú a rendszer. Lehet hogy a Dell Optiplex GX 520-hoz (8mb osztott videó memória) nagy a MATE? Cinnamon, XFACe inkább szóba jön?
    - a TV time a másik azonnali igény a nyomtató mellett, ez mindenképpen működjön a Leadtek Winfast 2000 kártyával
    - gondolom nem releváns, de leírom, hogy a gLabels-re is szükségem van a munkához, de ezzel nem lehet semmi gond, vagy tévedek?

    Olyan disztrót szeretek, amit inkább LTS, nem nagyon szeretnék újítani, csak stabilan használni. Az UHU-val kezdtem, szóval a szívem oda húz (talán még egy csomagot is készítettem annó az UHU Build-el), bármekkora is a gond arra felé mostanság.

Új hozzászólás Aktív témák