Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanis77

    csendes tag

    Sziasztok!

    Talán jó helyre írok.
    Laptopot szeretnék venni és leginkább a Lenovo Y510p tetszik, ezzel kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteket.
    A gyengébbik verziót, tehát az i5+ 750m-es verziót tudom csak megvenni, de nekem azt hiszem elég lenne az is, hiszen talán ebben az árkategóriában nincs jobb (190-200k)

    Olvastam erről a gépről hideget, meleget.

    Talán a legrosszabb, az a szerviz. Mi igaz ebből?(lengyel szerviz, esetleg átverhetnek/lehúzhatnak, lassú, nincs készleten alkatrész stb.

    A másik, ami nekem azért számít, az az akkumulátoros idő. Mivel nem az Ultrabay-es változatot akarom, hanem csak az egy videókártyásat.
    Ha csak filmet szeretnék nézni vagy netezni, akkor kb milyen az akkumulátoridő?(Gondolom ilyenkor bekapcsol az integrált gpu, tehát azért spórol az energiával.) 5 órát írnak a Lenovo oldalán, több írásban is cáfolták ezt, hogy igen nehéz ezt elérni.

    A kijelzője, amelyik verziót akarom venni egy sima HD panel. Ez mennyire "rossz"?

    Esetleg volt már vele gondotok? Írták azt is, hogy valami energiatakarékos program nem működik jól és a CPU beragad 0,7 Ghz-en, sokszor még az újraindítás se segít.

    Előre is köszi a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák