Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maci25

    aktív tag

    Sziasztok!
    Segitséget van szűkségem.

    Y50-70 laptopom van és gondom akadt a touch paddal. Böngészés közben az oldalakat két ujjas érintéssel szoktam le - fel görgetni. Illetve csak görgetném. Van, hogy görgeti, van hogy nem csinál semmit. Se le, se fel.
    Windows 10 van a gépen. Szerintem nem a win 10 a gond hanem valami a touch paddal lehet.

    Előzmény

    A gépnek a zsanérja repedt volt és vissza küldtem gariba, meg is csinálták frankon. Cserélték az egész házat + a hűtőbordákat a procin. Ez már kb 4-5 hónapja volt. A hiba egyből jelentkezett ahogy vissza kaptam a tmx szerviztől. Miért nem küldtem vissza egyből? Munkagép az y50-70 + az a ssd ment vissza bele ami a gariztatás előtt volt benne. A napokban törölve lett a win és 0 újra lett telepítve. A hiba maradt. Gariztatás előtt jól szuperált a 2 ujjas görgetés. Mi lehet a gubanc?

    Apróság: Amit a win 10 rak fel intel drive-t azzal kifagy ( intel drive leállt de újraindult). Ezért az intel oldaláról az aktuális drive van fent.
    Persze vissza is küldhetném , de az idő és az sem biztos, hogy jelentkezik náluk a hiba.
    Segítsetek kérlek titeket ha tudtok.

Új hozzászólás Aktív témák