Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz kbalage2 #66205 üzenetére

    Természetesen nagyon érdekel, szeretek belelátni ezekbe a dolgokba, köszönöm, hogy leírtad. Nekem a te csatornád az elsődleges, amit követek, leginkább te szoktad a legtárgyilagosabban bemutatni a szetteket. Az angol nyelvért pedig külön köszönet, ez áldásosan meglátszik a külföldi megtekintéseken és a kommenteken.Olykor-olykor hozzászoktam szólni, sokkal kultúráltabb a diskurzus, mint a magyar YouTube videók alatt. Kimentem volna az AMTS-re is, hogy beszéljek veled, majd egyszer remélem sor kerül rá! ;)

    Utánad az Építsd fel-t, kockásember Kristófot és Sariel.pl-t nézem. Ha nagyon foglalkoztat egy szett, egy osztrák faszi (Austrian brick) és egy német srác (Thomas Panke) videóit nézem. Van még 1-2 amerikai is, akikre ránézek, de "futottak még" kategória..

    De visszatérve erre az embargó dologra. Továbbra sem tartom különösebben fair-nak, hogy az ilyen shopok felteszik a fan media előtt ezeket a review-kat. Ha nagyon felkapott egy szett, ezek az infók futótűzként terjednek, nem olyan nagy kaland megtalálni őket. Én a Lego helyében szankcionálnám a lentebb leírtakat is, meglepő, hogy tojnak rá...Egyébként a jelzett csatornáról most hallok először...

    @sb: A Ford GT esetében én majdnem teljesen kitekert "kormánnyal", elfordított kerékkel tettem a polcra, úgy elől elfogadható a kerékjárati ív és a kerék közti hézag. De pl. az útmutatóba tehetnének egy alternatív lehetőséget, akár egy-egy plusz elem melléklésével, gondolva azokra, akik "csak" a polcra tennék, ültetve a járgányt. Hova gondolok...

    @ripla: Különösen azért bosszantó ez a "gyűrődés", mert erre ott van már a bevezetett, kartonboríték. Ezt sem értem, hogy milyen logika alapján kapja meg random, egyik másik-szett....

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák