Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    S@H listán engem a Mindstorms robot gondolkodtatott el.
    Nem mintha gyerekjáték kategória lenne a normál 120-130k áráért, plusz az itthoni felhozatal mellett (3 hub, két marék motor, 3 érzékelő, stb...) már erősen véleményes a hozzáadott ár/érték aránya is, de a gyerkőc mindig nézegette és a kivezetéssel jött a fomo érzés. Erre tett rá az akció és a gwp-k. A 104k-s árból ha pontokkal, gwp-vel valóban lejön még 25-35k akkor már 70-80 között lenne.

    Csak kérdés a későbbi sorsa...
    A normál támogatás ugye még 2 év, utána a PU appban szerintem kb. tuti megmarad a kezelése vagy valahova csak átmentik az oktatási cuccok miatt.
    Az meg nem lenne gond mert igazából a mostani Boosttal is inkább a PU-t(meg 3rd party-t) használjuk, nem a saját app-ot.
    De nehéz így belőni, hogy kuka lesz vagy egy továbbra is használható, a szokásosnál is még nagyobb hiánycikk. :)

    szerk: Egyébként a többi VIP cucc mennyire értelmes pontot váltani? Ezek a kulcstartók, fényképezőgép pl.
    Kulcstartóra látok olyat is BL-en, hogy 0 forgalom, máshol 4-5k-ért találtam ami akár reális is lehetne a sima műanyagok 2-3k-s áraihoz képest.
    A fényképezőt értelmezni se tudom :D, de "méretre" az sem 3-4k-s készletnek tűnik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák