Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz apholyon #51302 üzenetére

    Igen, a nagy Batmobile-hoz adták anno, 8 széles, kb. Speed Champions méretarányú, ez is félúton a játék és a modell között. Majd pontosítok otthon, össze van írva, de 20 alatt volt szállítással együtt. Ami persze több, mint a promóban belengetett 29.99€ érték, de kevesebb, mint amennyiért beszerezhető (jófogáson 69, kockashopon 85, de szerintem nincs is készleten). Meg bőven kevesebb, mint a valamikori legalacsonyabb ÁK (35e Ft) ár.
    A kiállító talpra a matrica hiányzik.
    Tetszett, hogy nem kellett igazából összekukázni, a Bricklink az alkatrészlista alapján egyből dobott automatikusan magyar eladókat, jól összeszedte, kitől mit. Akik aztán pontosan össze is csomagolták gyorsan, hamar ide is ért. Még egy alkatrész ki is maradt, ami tuti hogy nem kell bele. :)

    Pár hete, hónapja volt pont a 40433 kapcsán erről az összekukázásról szó, most szántam rá magam, hogy bepróbáljam, igaz 1-2 ezressel több lett az alkatrészár, mint mondjuk tavasszal, de a forint is felszántotta a történelmi mélységeket azóta. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák