Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz attiati #3012 üzenetére

    Ááá, tényleg... A nagyothalló, éjszakáig tévéző bácsi a szomszédban (panel, ilyen szomszédja szerintem kb. minden panelban lakónak volt/van), a felettem lakó kopogós papucsú, koránkelő nő, akinél naná hogy hidegburkolat volt, nem padlószőnyeg ('90-es években épült társasház), az agresszív idős bácsi, aki a felettünk lévő fürdőszobában szidta és verte a feleségét (II. vh előtt épült házban nagy belmagasságú lakás), a két hatalmas, gazdik után ugató doggal élő pár, akik ráadásul hangosan szexeltek (leválasztott régi bérházi lakás)... Feltörő emlékek most hirtelen, na ezért vállaltam be a zárószinti lakást is. :D

    Igaz szüleim kertes házánál is kerültek most érdekes szomszédok a korábbi kedves nyugdíjasok helyére, egyik oldalon egy család, az udvaron is kizárólag üvöltve kommunikáló gyerekekkel (hangszigetelő tujákat javasoltam nekik, esetleg betonfalat nato dróttal :DDD ), másik oldalon egy nő iskolás gyerekekkel, és napközben mindig változó idegen férfi vendégekkel... Szóval a kertes ház jó, de ahogy mondják, "az ellen nem véd"... :N

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák