Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arphox

    tag

    Kedves tagok!

    Szeretném a segítségeteket kérni külső hdd vásárlásban. :)
    Íme a szempontok:
    - Mire kell: Asztali PC-n lévő adatoknak biztonsági mentésre.
    - Kompakt megoldást szeretnék, nem akarok összeszereléssel bajlódni, és így egyben könnyebb az esetleges garanciáztatás. Szétszerelni se akarom.
    - Fizikai méret: Nekem mindegy, hogy 2,5 vagy 3,5 colos, gondolom az utóbbi lesz mert olcsóbb.
    - Extrák? Nem kell semmi; se szoftver se fémház. Egy egyszerű ház elég. Csak ne essen ki belőle a HDD. :D
    - Tárhely/ár: 1 TB-os elég lesz. Árat azért nem írok, mert a fenti szempontok alapján már tudni fogjátok hogy mit ajánljatok, remélem azért nem lesz sok tízezer forint.
    - Egyéb: USB 3-as csatlakozója legyen, az sem fontos hogy gyors és halk legyen.

    Igazából egyetlen fontos szempont, hogy megbízható legyen és legyen hozzá megfelelő garancia, mert ugyebár egy backup hdd esetén senki nem szeretne olyat hogy ha megtörténik a baj, akkor "hopp a backup is elromlott csak úgy hogy a polcon állt".

    Illetve az ajánlat mellé esetleg tippeket is elfogadok, hogy milyen helyen érdemes tárolni, ahol nem érik hatások (elektromos/fizikai). :)

    Nagyon szépen köszönöm és kellemes napot kívánok Nektek!

    (Ha esetleg rossz topikba írtam az ügyben akkor szóljatok, nem találtam ennél megfelelőbb helyet hozzá)

    [ Szerkesztve ]

    A konfigomat lásd az adatlapomon.

Új hozzászólás Aktív témák