Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Runner_fxr #27359 üzenetére

    Én sem arra értettem, hogy te elfogadod
    Hanem úgy am blokk sok helyen a vásárlói réteggel már sikerült a gyártóknak elhitetni, hogy az a valami "tényleg annyiba kerül". "És azért ilyen drága, mert fejlesztés, meg csúcstechnika, meg egyedi design ...."
    de, persze

    Teljes mértékben egyetértünk amit a 30-40-50%-os haszonkulcs példával írsz. Ami még egyes cikkeknél elmegy, másoknál viszont erős pofátlanság.

    Pl: 50 rugóért szerintem mindenkinek egyértelmű melyikben van több munka és érték:
    Crank Brothers EggBeater titanium SPD pedál vagy 8 sebességes Sturmey Archer agyváltó

    Bringás témánál maradva pl fixis körben mindent el lehet adni, amire az van írva hogy Miche. Jó cuccok, csak néha a felét nem éri

    Nekem nem azzal van bajom, hogy némely termékért annyit kérnek, mert nem kötelező megvenni, hanem mikor a reklámmaszlag és sok buta vásárló miatt ez már az alacsonyabb szintű termékekre is rányomja a bélyegét. Akkor jön az, hogy már minden gyártó azt gondolja, hogy abban a termékkörben mindenért lehet egy vagyon kérni.
    És persze a kereslet szabályoz, de ha nincs más, akkor a kereslet is alkalmazkodik valamilyen szinten a drágább dolgokhoz

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák