Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Kro #248837 üzenetére

    Ahogy lsebestyén is írja. A sprinteket le tudod benne tudni. De max utanként egyet, mert kell némi bemelegítes, meg nem árt levezetés sem. Amúgy én is 9km-re jártam bicajjal dolgozni. Odafelé, hajnalban nem sok kedvem volt sem finomkodni, sem egyébre, szóval toltam neki, hazafelé, munka után viszont kerülővel szoktam hazajönni, olyan 1-1,5 órára ki szoktam húzni. Ugye itthon nyugodtan le lehet zuhanyozni utána, meló miatt meg már úgyis büdös voltam. Az a gond ezzel, hogy ha bicajjal jövök-megyek, akkor rendes edzéshez már nem volt kedvem, szóval rászoktam arra, hogy a futós, vagy görgözős napokon inkább maradt az autó. No meg én, ha kicsit is esőre áll az idő, nem tekerek kint.

    Tin: Mindenkinek a lassú pedálfordulat esik jól, de sem nem egészséges, sem nem hatékony. Olyan, mintha mindig 1000-1200-as fordulaton gyilkolnád az autóban a motort (meg az egész hajtást).

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák