Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    Ma valami hihetetlen emberi mittudoménhogynevezzem-re tettem szert, először a láncom szakadt szét, megállítottam 3 bicajosst örömmel segítettek, megmutattam nekik hogy működik a láncszétszedő meg persze én otthon hagytam, később defektet kaptam, persze ragasztót is otthon felejtettem, erre megálítanak, aztmondja 2 bicajos, nem engedik, hogy tovább toljam a bicajt, megdobtak ragasztóval + még segítettek is, ilyenben még soha nem volt élményem, ezentul jobban fogok igyekezni, segíteni bajbajutott biciklistársaimnak, nekem is nagyon jól esett a segítség, nekik is jól fog, ha rászorulnak majd.
    10km-nél szakadt szét a lánc, 20.-nál defekt, összesen 63km-t mentünk, jó túra lett belőle :)

    Annyit kérdeznék, lehet belém mászott 2 kullancs, pihenés közben vettem észre, egy faluban, nézegettem 5 percig, jobb ball oldalt mintha 3 láb kukucskált volna ki, porszem nagyságnyi volt, papirvékony lehetett kb, olvastam egy gyufás módszerről kiszedni, de ameddigre elgyalogoltam 10métert gyufát venni, eltünt a fekete akármiis a lábamról, később meg egy nagy dagi fehér kullancsot pillantottam meg ami éppen mászott belém, elkaptam gyorsan, kitéptem, ( reflexből, gondolom ezt nem kellet volna), mindent kivettem a sebből, egy picit piros "pattanás" utáni nyom maradt ott pici vérponttal. Lehet nem kullancs volt, tegnap néztem képeket róla, lehet ez csak találgatás, de eléggé paráztat a dolog, mire kellene odafigyelnem a következő pár napban, esetleg hétfőn mennyek el egy vérvételre, nem szeretnék agyhártyagyulladást kapni.
    Előre is köszönök mindent.

Új hozzászólás Aktív témák